Найкраще таксі для ваших співробітників

Київ - це бізнес-столиця України, тому багатьом може знадобитися корпоративне таксі. Що таке корпоративне таксі? Корпоративне таксі по Києву - це унікальна послуга для фірм, компаній і підприємств забезпечити своїх співробітників комфортним, зручним і пунктуальним таксі бізнес класу. Експрес Таксі надає широкий спектр послуг таксі, в тому числі і таксі для корпоративних клієнтів.

Звичайно, існує багато сервісів, в яких можна замовити корпоративне таксі, але наш сервіс має переваги, а саме:

Замовити корпоративне таксі недорого. Компанія Експрес розробила спеціальні тарифи і бонуси для корпоративних клієнтів, тому користуватися цим видом таксі для корпорацій вигідно і недорого.
Експрес таксі - таксі бізнес класу. Автопарк служби таксі може порадувати навіть найвимогливіших клієнтів, так як у нас виключно таксі бізнес класу. Таким чином, замовивши корпоративне таксі, можна відправитися як додому, так і на ділову зустріч.
Пунктуальне таксі - це Експрес Таксі. Завдяки грамотній логістиці та великій кількості автомобілів по всьому Києву, таксі корпоративним клієнтам ніколи не спізнюється і приїжджає завжди вчасно. Таким чином, таксі для корпоративних клієнтів - це ідеальний спосіб отримати швидку подачу автомобіля і відправитися на ділову зустріч.

Висновок. Таксі корпоративним клієнтам - це зручне, пунктуальне і недороге таксі, яке гарантує комфортну поїздку в Києві. За допомогою корпоративного таксі можна відправитися як на ділову зустріч, так і на роботу. Викликати таксі в Києві легко, потрібно лише скористатися контактними телефонами, які розміщені на сайті або встановити мобільний додаток для виклику таксі.

МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ ТА ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ

Завантажуйте наші мобільні додатки або робіть замовлення
безпосередньо з сайту