Реклама в таксі – рушійна сила в просуванні вашого бренду

Помічено: візуальна інформація сприймається набагато швидше і ефективніше, ніж звукова. Керуючись цим правилом і розміщуючи поліграфічну продукцію в салоні автомобіля, ви можете швидко збільшити кількість своїх потенційних клієнтів. Часто спрацьовує ситуативна пам'ять - пасажир згадує назву бренду на флаєрі, візитці або буклеті в салоні, в якому їхав вранці на роботу, і приймає рішення купити ваш товар або замовити послугу.

За рахунок налагодженої співпраці з друкарнями, авторська розробка дизайну і друк різних за масштабом виробів не складає труднощів. Реклама вашої торгової марки з'явиться на буклеті або на упаковці сірників: з одного боку реклама нашого таксі, з іншого - ваша. Подібна практика дозволяє відразу забезпечити 2 ринки розповсюдження продукції:

безпосередньо пасажирам таксі нашими водіями;
на інших, обраних вами особисто, локаціях.

Як не виходити за рамки бюджету

Оскільки кількість рекламних агентств зростає, ціна на витратні матеріали та рекламну площу в містах збільшується, то вартість на різні види реклами стрімко підвищується в ціні. Для того щоб просувати свій бренд, але при цьому не виходити за рамки бюджету, ми пропонуємо вам співробітництво. Ви бренд-початківець і вважаєте, що нас не зацікавить партнерство з вами? - Телефонуйте прямо зараз і розвінчайте цей міф.

Обравши наше таксі, ви зможете організувати нерегулярні і на постійній основі перевезення по Києву і області, підготувати зустріч і автомобільний супровід гостей на вищому рівні, зокрема, з залізничних вокзалів, аеропортів. Договірна основа - це сучасне слово в співробітництві, що дозволяє:

підготувати звіт про поїздки;
сформувати вигідні ціни і запустити дисконтну програму;
організувати під ключ зустріч і проводи гостей та партнерів;
обслужити корпоративні заходи, незалежно від дати і часу проведення;
замовити послугу водія;
розробити оптимальний маршрут з урахуванням заторів, ремонтних робіт на вулицях;
оплатити послуги готівковим або безготівковим розрахунком.

Співробітництво з компанією «Експрес-Таксі»

МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ ТА ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ

Завантажуйте наші мобільні додатки або робіть замовлення
безпосередньо з сайту