Таксі бізнес класу в Києві

Це таксі в Києві, яке поєднує в собі низьку вартість поїздки, високу якість обслуговування, пунктуальність, а також високий рівень комфорту. Таким таксі є Експрес. Наше таксі надає послуги перевезення пасажирів у Києві та Київській області вже багато років і за цей час ми зарекомендували себе як надійна, доступна, комфортна і пунктуальна служба.

Грамотна логістика і правильне розміщення автомобілів. Наші автомобілі розміщені в Києві та Київській області так, що незалежно від вашого місця розташування, подача автомобіля буде максимально швидкою і в найкоротші терміни.
Великий автопарк таксі. Велика кількість автомобілів гарантує те, що кияни та гості столиці не почують від нас «вибачте, на даний момент вільних автомобілів немає».
Досвідчені водії. В службу таксі Експрес наймають водіїв з досвідом і відмінним знанням міста. Таким чином, куди б вам не потрібно було доїхати, наші водії доставлять вас найбільш оптимальним маршрутом і в строк.
Гнучка система знижок і конкурентоспроможні ціни. Бізнес таксі повинно бути доступним. Тому, наш сервіс таксі розробив найоптимальніші тарифи і систему бонусів, за допомогою якої кожен може заощадити на поїздці.
Комфортні і зручні автомобілі. Ми цінуємо якість і комфорт, тому наш автопарк складається з автомобілів бізнес класу, а саме Toyota Corolla і Camry. Таким чином, кожен може насолодитися комфортною поїздкою за прийнятну вартість. Оптимально, чи не так?

Висновок. Бізнес таксі недорого - це Експрес Таксі, яке поєднує в собі комфорт, зручність, оптимальну вартість поїздки, швидку подачу і пунктуальність. Замовити оптимальне таксі Експрес просто, потрібно лише зв'язатися з диспетчерами за вказаними на сайті телефонами або скористатися формою онлайн замовлення таксі.

МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ ТА ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ

Завантажуйте наші мобільні додатки або робіть замовлення
безпосередньо з сайту