Таксі стандарт класу в Києві

Таксі стандарт від Експрес таксі - це доступно, комфортно і швидко.

Що таке стандарт таксі? Це комфортабельне, технічно справне, швидке таксі за прийнятну ціну. Звичайно, у всіх таксомоторних компаній є таксі стандарт класу, але чому потрібно викликати таксі в Києві саме в Експрес Таксі? Відповідь проста, і вона полягає в незаперечних перевагах нашої компанії.

До достоїнств і переваг Експрес Таксі відносяться:

Високий рівень стандарт таксі. Якщо в інших сервісах таксі стандартом вважаються автомобілі марки Daewoo або Dacia, то у нас стандартом таксі вважаються автомобілі Toyota Corolla, Toyota Avensis, Skoda Octavia, Mitsubishi Lancer, Mazda 6.
Оптимальні ціни і маршрути. За роки роботи в сфері надання послуг таксі, наша компанія опрацювала найбільш оптимальні маршрути по Києву та Київській області. Крім того, з метою зниження вартості таксі нами була розроблена гнучка тарифна сітка і бонуси. Таким чином, у кожного є можливість замовити таксі стандарт класу Експрес Таксі і не переплачувати.
Максимально швидка подача. Грамотна логістика, великий автопарк і досвідчені водії є гарантом того, що наше таксі Києва приїде в максимально швидкі терміни, в якій точці міста або області ви б не знаходилися.

Викликати таксі стандарт в Експрес Таксі легко і зручно. Для цього можна використати телефони, вказані на сайті. Також, можна замовити таксі онлайн за допомогою онлайн форми або ж встановити мобільний додаток для виклику таксі.

МОБІЛЬНІ ДОДАТКИ ТА ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ

Завантажуйте наші мобільні додатки або робіть замовлення
безпосередньо з сайту